Szybki kontakt

Stacja Monitorowania Alarmów22 19 659
Infolinia22 560 62 62
Wyślij wiadomość

Ochrona, monitoring i czystość dla Biznesu

Ochrona i monitoring dla sieci handlowych Specjalistyczna ochrona sieci i placówek handlowychCzytaj więcej Ochrona i monitoring dla przemysłu Bezpieczeństwo dla dużych i średnich zakładów przemysłowymCzytaj więcej Wideo Obchód – iCCTV Wideo obchody terenu zewnętrznego oraz wnętrza obiektuCzytaj więcej Usługi bezpieczeństwa dla branży FM Bezpieczeństwo powierzchni komercyjnychCzytaj więcej Usługi dla firm logistycznych Nadzór i ochrona obiektów logistycznych i transportowychCzytaj więcej Zabezpieczenie i ochrona imprez masowych Dopasowane na miarę środki ochrony imprez plenerowych, wydarzeń sportowych, koncertówCzytaj więcej Ochrona fizyczna osób i mienia Zobacz, jak tworzymy kompleksowe systemy skutecznej ochrony fizycznej osób i mienia.Czytaj więcej Systemy alarmowe i monitoring Całodobowy nadzór sygnałów z systemów alarmowych z interwencjąCzytaj więcej Systemy zabezpieczeń technicznych Zoptymalizowane rozwiązania dla bezpieczeństwa Twojej firmyCzytaj więcej Ochrona transformatorów przed wandalizmem i kradzieżąCzytaj więcej Kontrola bezpieczeństwa na lotniskach Nadzór nad przepływem ruchu pasażerskiego i przesyłekCzytaj więcej Techniczne Zarządzanie Nieruchomościami bezawaryjna obsługa i techniczne utrzymanie nieruchomościCzytaj więcej Utrzymanie Czystości Profesjonalne i kompleksowe usługi utrzymania czystościCzytaj więcej Kontrola bezpieczeństwa z wykorzystaniem urządzeń RTG X-RayCzytaj więcej Monitoring elektronicznej kłódki GPS Monitoring ładunku w transporcie i logistyceCzytaj więcej Monitoring iCCTV – inteligentna analiza obrazu z kamer Czytaj więcej Wideo weryfikacja Wideo weryfikacja alarmów z obiektu i wideo analityka monitoringuCzytaj więcej Monitoring GPS pojazdów Całodobowy satelitarny nadzór nad pojazdamiCzytaj więcej

Usługi dla biznesu stanowią trzon rozwiązań oferowanych przez Seris Konsalnet. Jako firma ochroniarska z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie, doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania Klientów, którzy prowadzą działalność: tak na mniejszą, jak i większą skalę.

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo obiektu, w którym działa Twoja firma: znajdującego się na jego terenie mienia, ale i pracowników. Mamy też świadomość, że kontrola sytuacji może się odbywać na wiele sposobów. Nie zawsze konieczna jest fizyczna ochrona obiektu. Czasem wystarczy system monitoringu czy optymalne zabezpieczenia. Powierz dobranie optymalnego zakresu wsparcia naszym ekspertom.

Seris Konsalnet: system ochrony dopasowany do Twoich potrzeb biznesowych

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, na jak szeroką skalę i kiedy potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia – oczekuj fachowego i kompleksowego wsparcia:

 • nasi eksperci przeprowadzą audyt bezpieczeństwa Twojego biznesu i wskażą precyzyjnie punkty, które wymagają wzmocnienia,
 • przedstawimy optymalne rozwiązania – minimalizujące ryzyko, a jednocześnie rozsądne finansowo (dobrą cenę osiągamy nie poprzez obniżenie jakości usług, a efektywne wykorzystanie zasobów),
 • zagwarantujemy wachlarz wszechstronnych usług, które nie zawiodą w nawet najbardziej wymagającej sytuacji.

Jakie usługi dla biznesu oferujemy?

Ich gama jest szeroka i dostosowana do specyfiki branży, w jakiej działasz. Specjalistyczne usługi proponujemy m.in. sieciom handlowym, branży FM, firmom logistycznym, przemysłowym i wielu innym. W zakresie proponowanych rozwiązań znajdziesz m.in. usługi, takie jak:

Przyjrzyj się pełnej palecie oferowanych przez Seris Konsalnet rozwiązań i poznaj najwyższą jakość usług w branży security.

CENTRALA

ul. Jana Kazimierza 55
01-267 Warszawa
tel.: (22) 560 50 00
fax: (22) 560 50 04

Lokalizacja na mapie  →

Formularz kontaktowykliknij aby rozwinąć

  Temat wiadomości

  Imię i nazwisko

  Firma

  Kod pocztowy

  Telefon kontaktowy

  Adres email

  Treść

  Oddziały agencji Seris Konsalnet
  w Polsce